Jak ugryźć swój cień? – Warsztat Rozwoju Osobistego II edycja

warsztat rozwoju osobistego agnieszka tarkowska holandia warsztat rozwojowy

☯ „Świadomość nieświadomego to pierwszy krok do zrozumienia naszych głęboko zakorzenionych motywów – do tego, co Jung nazwałby naszym 'przeznaczeniem’.” ☯

  • Inspiracja myślą Carla Gustava Junga

Czy zdarza Ci się zastanawiać nad przyczynami Twoich silnych reakcji emocjonalnych? Nad tym, co wyzwala w Tobie uczucia złości lub smutku? Te intensywne emocje mogą być sygnałem, że pewne wydarzenia lub relacje niosą z sobą ważne lekcje, które są gotowe, by zostać odkryte.

Być może te powracające scenariusze życiowe to nie tylko źródło frustracji, ale również klucz do zrozumienia głębszych aspektów Twojego Ja. Rozpoznanie tych wzorców może być pierwszym krokiem do odkrycia ukrytej siły i potencjału, który w Tobie drzemie.

Cień w psychologii to część nas, którą często wypieramy, oznaczając ją jako 'złe’. W rzeczywistości, aby osiągnąć pełnię i harmonię, musimy zaakceptować zarówno nasze światło, jak i cień. Integracja tych aspektów naszej osobowości pozwala na bardziej autentyczne i pełne życie.

Jeśli znajdujesz się w miejscu, gdzie emocje zdają się przejmować kontrolę i chcesz odkryć, jak z nimi pracować, aby uwolnić swoją wewnętrzną moc, zapraszam Cię na warsztat, który może stanowić przełom w Twojej podróży ku samopoznaniu.

Podczas tego wydarzenia: 🍀 Nawiążesz głębszy kontakt ze swoim ciałem i emocjami. 🍀 Zrozumiesz, jak pracować z własnym cieniem, aby odkryć ukryte w nim dary. 🍀 Nauczysz się patrzeć na frustrujące sytuacje z nowej perspektywy. 🍀 Doświadczysz, jak odzyskać dostęp do swojej wewnętrznej siły. 🍀 Odkryjesz, jak polepszyć jakość swoich relacji.

Dołącz do nas i odkryj, jak Twoje nieświadome aspekty mogą stać się źródłem Twojej unikalnej siły.

INFORMACJE PRAKTYCZNE: Miejsca na warsztat są ograniczone i przydzielane według kolejności zgłoszeń. Zachęcam do zapisów i dołączenia do nas w tym transformatywnym dniu.

TERMIN: 18 stycznia, sobota, od 10:00 do 17:30. Przewidujemy przerwy na kawę i ciasto oraz 1,5-godzinną przerwę na lunch (we własnym zakresie).

MIEJSCE: Schaapskooi, Emmastraat 3, Sint Vituskerk, 1211 GS HILVERSUM (blisko głównej stacji kolejowej)

INWESTYCJA: 120 EURO

ZAPISY I INFORMACJE: +31 655 262 915 zofia@beyonddivisions.com +31 652 823 335 a.tarkawska.nowak@gmail.com

PROWADZENIE: Agnieszka Tarkawska-Nowak oraz Zofia Rybczak, specjaliści w dziedzinie psychoterapii i pracy z ciałem, łączący wiedzę i doświadczenie z różnorodnych dziedzin rozwoju osobistego i pracy terapeutycznej.

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles