Jak ugryźć swój cień? – Warsztat Rozwoju Osobistego

warsztat rozwoju osobistego agnieszka tarkowska holandia warsztat rozwojowy

☯ Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.☯
– Karol Gustaw Jung

Czy zastanawiałeś się dlaczego w pewnych sytuacjach, relacjach, w stosunku do niektórych osób reagujesz bardzo emocjonalnie, dlaczego one Cię tak poruszają, dlaczego Cię tak złoszczą, smucą i tak się tym przejmujesz?

Czujesz, że nie masz na to zgody, czasami do tego stopnia, że nie możesz przez to spać. Wolałbyś aby te sytuacje się nie wydarzały i najchętniej wyrzuciłbyś je z pamięci. One jednak nie odpuszczają i wielokrotnie powtarzają się w Twoim życiu.

Jak często zadajesz sobie pytania: dlaczego ja tak mam, dlaczego mnie to spotyka, takie sytuacje, tacy partnerzy, szefowie, koleżanki\koledzy?

A co byś powiedział na to, że te wszystkie sytuacje, osoby przychodzą po to aby Cię wzmocnić, powiedzieć Ci coś ważnego o Tobie. Przychodzą aby poruszyć w Tobie te części, które od dawna chcą być zauważone.

Okrywając je, odkrywamy też ukryte w nich światło, moc i naszą pełnie. 🌗

Cień to wszystko to, czego w sobie nie chcesz widzieć, czuć, z czym się nie identyfikujesz, to wszystko to, co na jakimś etapie życia zanegowałeś w sobie i uznałeś za ‘’złe’’.
Odrzucając trudne emocje odchodzimy też od tych, które nas odżywiają i które są przyjemne. My tak naprawdę jesteśmy pełnią i mamy w sobie cień i światło. Odrzucając swój cień odchodzimy też od swojego światła.
Dopiero zaakceptowanie zarówno swojego cienia i światła prowadzi nas do pełni. Do swobodnego przepływu energii w nas i polubienia siebie.

Jeśli:
✔ czujesz się zablokowany i niektóre emocje przejmują nad Tobą kontrole,
✔ nie wiesz jak sobie z tym poradzić i masz wrażenie, że „kręcisz się w kółko”,
✔ nie masz dostępu do swojej mocy i energii,
✔ nie lubisz czegoś w sobie i to odrzucasz,
✔ czujesz narastającą w sobie irytację, złość, frustrację i nie wiesz co z tym zrobić,
✔ przenosisz swoje poddenerwowanie na bliskie Ci osoby, a nie chcesz już więcej tego robić,

To ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatu:
🍀skontaktujesz się ze swoim ciałem, emocjami i poznasz siebie bardziej,
🍀poczujesz w jaki sposób skutecznie pracować z cieniem, tak aby poznać ukryty w nim potencjał,
🍀odkryjesz co stoi za Twoim cieniem i jakie korzyści możesz mieć z poznania go,
🍀zaczniesz inaczej patrzeć na sytuacje które do tej pory Cię frustrowały,
🍀doświadczysz jak odkryć dostęp do ukrytej energii, mocy,
🍀poczujesz, że masz wpływ na jakość relacji z ważnymi dla Ciebie osobami.

A co jeśli w Twoim cieniu ukryty jest Twój wyjątkowy potencjał?

Zapraszamy serdecznie!

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
TERMIN: 19 październik (sobota) w godzinach 10:00 – 17:30 (w trakcie przewidziane są przerwy na kawę i ciasto oraz 1,5 godz przerwa na lunch – lunch we własnym zakresie)
MIEJSCE: Schaapskooi, Emmastraat 3, Sint Vituskerk, 1211 GS HILVERSUM (blisko głównej stacji pociągu)
INWESTYCJA: 120 EURO
ZAPISY I INFORMACJE:
+31 655 262 915 zofia@beyonddivisions.com
+31 652 823 335 a.tarkawska.nowak@gmail.com

PROWADZĄCE:

Agnieszka Tarkawska-Nowak – psychoterapeuta integratywny. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii, Certyfikat Psychoterapii Integratywnej, Certyfikat Terapeuty Uzależnień. Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera.
Pracuje w zawodzie od kilkunastu lat, zarówno w kontakcie indywidualnym jak i grupowym. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w szpitalu, poradni oraz prywatnej praktyki.
Uczestniczyła w wielu szkolenia zawodowych m.in. psychoterapia zaburzeń lękowych, depresyjnych, diagnoza kliniczna, hipnoza, bliska jest jej praca z ciałem. Obecnie uczy się Somatic Experiencing w Instytucie Terapii Psychosomatycznej. Swoją pracę systematycznie superwizuje.
Metody pracy dopasowuje indywidualnie do potrzeb klienta.
Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Lubi podróżować, gotować, smakować życie, poznawać.

Zofia Rybczak – terapeutka pracy z ciałem, terapeutka traumy metodą Somatic Experiencing (w trakcie szkolenia i certyfikacji w 3-letniej szkole Somatic Experiencing Trauma Institute International), certyfikowany Zen Coach, certyfikowany Art Therapy Life Coach, trenerka rozwoju osobistego i dyplomowana nauczycielka Vedic Art (twórczej metody odkrywania swojego potencjału i życiowego celu), podróżniczka.
Oferuje sesje indywidualne na żywo/Skype, prowadzi warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, kręgi kobiet oraz medytacje w Polsce i w Holandii. W swojej pracy łączy różne nurty pracy z ciałem i ze świadomością ciała, wykorzystuje narzędzia somatic experiencing, zen coachingu, focusingu, porozumienie bez przemocy (NVC), coachingu koaktywnego, metodę Lowen’a, podejście Diamond Approach (A.H. Almaas) i medytacje. Wierzy, że każda osoba ma potencjał do wykreowania szczęśliwego, spełnionego życia.

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles