Jestem. Mam wszystko.

warsztat rozwoju osobistego agnieszka tarkowska holandia warsztat rozwojowy

Być może chciałbyś/ chciałabyś poczuć się widzianym,uszanowanym ze swoimi pragnieniami, uczuciami: marzeniami?Zauważasz, że nie dostajesz tego od świata, od bliskich, rodziny, przyjaciół?
Być może trzymasz w sobie uraze, że nie zadziewa się to ciągle chociaż tak bardzo się starasz? Wreszcie czujesz ogromne zmęczenie walką, kłótniami, zdradą; udawadnianiem, staraniem, praca ponad siły?
Tworzysz wyobrazenie jak Twoje życie miałoby wyglądać a rzeczywistość rozczarowuje? Czujesz bezsilnośc lub ciągłą frustracje,czasami rezygnacje? Czujesz ze powoli tracisz energie? Jakbyś wewnątrznie umierała? umierał?Boisz się ruszyć z miejsca?
Czujesz blokady uniemożliwiające Ci zmiane?
Marzysz o więcej, ale boisz się zaryzykowac?
Chciałabys/Chciałbyś zmiany w swojej aktualnej relacji, jednak obawa przed odrzuceniem nie pozwala Ci na więcej?
Chciałbys zmienić prace,dom, zamieszkac w innym miejscu;jadnak ciągle zwlekasz?
Być może jest czas by zobaczyć co tak na prawde w Tobie czeka na uznanie;uszanowanie? By tam dojść czasami trzeba zaryzkować i w bazpiecznym towarzystwie spotkać się z pustką, wewnętrznym brakiem który czeka na spotkanie i przyjęcie. Nieuszanowałeś , unieważniałęś tak długo swoje uczuciai pragnienia żę aż nie wiesz jakie one są?
Być może już czas uleczyć wewnętrzne rany,które czekają na zagojenie? Może juz czas wziąć odpowiedzialnośc za swoje uczucia? Nie czekać aż sprawcy nieuszanowania zrobią to dla Ciebie? Często dopiero spotkanie z prawdziowym ja, straceniem złudzeń i wyobrazen na swój temat daje dopiero możliwość spotkania się ze sobą i poczucie siebie prawdziwie i blisko. Często potrzeba czasu by odpadło powoli to co już nie jest żywe. Gdy sobie pozwolisz możesz zyskać wszystko-Siebie.
Paradoksalnie zgodzenie sie na strate daje możliwośc zysku. A może wtedy wreszcie poczujesz to, za czym całe życie gonisz, by czuć bliskość, pełnie, wypełnienie siebie. Przyłaczenie,potrzebuje czasu i przyjecia; zgodzenie się na mała wewnętrzną śmierć. (Czasami wcześniej ma postac depresji,braku sił,różnych uzależnień, chorób psychosomatycznych, różnych rozstań, wypalenia zawodowego, itp..)ale to już być może znasz?

A jeśli masz ochote na ćwiczenie, usiądż wygodnie, czując oparcie od krzesła pod plecami i pośladkami, poczuj jak stopy dotyją ziemi. Weż swiadomie kilka oddechów, najpierw rozejrzyj sie dokoła a potem zauważając rzeczywistośc w której jesteś, zwróć uwage na jakis szczegół, przedmiot który dobrze Ci sie kojarzy,zostań chwile w tym przyjemnym doznaniem lub wspomnieniem a teraz skontaktuj sie przez moment z tym co wewnątrz, być może zamknij oczy,wyobraż sobie że masz gdzies wewnątrz lub blisko siebie swoją dusze, swoje ja, swoje centrum, pozwól podążyć sobie za doświadczeniem i doznaniami, obrazami które Ci towarzyszą, poczuj energie w której jestes teraz. Być może ma jakiś zapach,kolor,kształt, energie? Może widzisz ja poza sobą albo trudno Ci na ten moment z tym doznaniem?Wszystko jest właściwe jakie jest.
A jesli masz ochote podziel się proszę swoim doświadczeniem w komentarzu. Jakie to doświadczenie było dla Ciebie?

Zapraszam Cię, jeśli temat jest Ci bliski.
W trakcie warsztatu odbędą się miedzy innymi:
– Ćwiczenia oddechowe oparte o wiedze pracy z traumą wspierające proces zmiany,
– Ćwiczenia w parach otwierające kontakt z drugą osobą,
– Ćwiczenia ustawieniowe jako baza do zmiany,
– Cwiczenia pracy z ciałem wzmacniające kontakt z czuciem swojego twojego ciała w ruchu,w muzyce,
– Bazowe informacje merytoryczne na temat pracy ustawieniowej w temacie.
To warsztat ustawień systemowych; jednak podczas jego trwania korzystam z wiedzy psychoterapeutycznej, terapii traumy i pracy z układem nerwowym, pracuje z ciałem i emocjami; bo nie chce i nie umiem już tej wiedzy i doświadczenia oddzielić.
Informacje praktyczne;
Warsztat odbedzie się 28 go maja 2022 roku w godzinach 10.00-17.00,
Adres: Emmastraat 5 obok St Vitus Kerk Hilversum.
Przyjedż prosze punktualnie lub wcześniej. Sala będzie otwarta od 9.30. Zapraszam Cię rozgość się, znajdz dla siebie przestrzeń. Możesz przynieść swój koc, poduszkę, ciepłe skarpety, wszystko czego Ci potrzeba by poczuć się komfortowo.
Przyjdz w wygodnym dla siebie stroju.
W trakcie warsztatów planuje dwie przerwy kawowe/herbaciane z poczęstunkiem. W razie potrzeby techniczne 5 minutowe.
Przerwa godzinna ok.12.30-13.30 na lunch we własnym zakresie (w sali jest kawa,herbata mikrofala), to miejsce w centrum wiec 2 min pieszo do pobliskich barów I restauracji.
Parking jest bezpłatny, za wjazdem do Kościoła obok sali warsztatowej.
Zapisy I dodatkowe informacje pod nr tel. +31 652823335
lifeinbalancehilversum@gmail.com
www.centrumpsychoterapii.com
inwestycja;130 euro,płatne przelewem bankowym; Life in balance Hilversum
NL 17 ABNA 0872702367
Prowadząca;
Agnieszka Tarkawska -Nowak
Jestem terapeutą integratywnym. Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapii zarejestrowany w Holandii, Certyfikat Psychoterapii Intergratywnej, Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Ukończyłam Szkołę Ustawień sysytemowych Gerharda Walpera a niedawno 3 letni zaawansowany kurs Somatic Experiencing (Terapia pracy z trauma i chronicznym stresem).
Jestem członkiem Niderlandzkiego Stowarzyszenia Psychoterapii (NAP).
Mieszkam i pracuję w Hilversum w północnej Holandii. Posiadam 20 lat doświadczenia, które zdobyłam podczas pracy w szpitalu, poradni oraz w prywatnej praktyce.
Od kilku lat specjalizuje sie w pracy z doświadczeniem emigracyjnym.
Pomagam integratywnie, dopasowując metody pracy indywidualnie do każdej osoby i problemu. Chętnie wykorzystuję metodę Somatic Experiencing i ustawień systemowych. Pracuję w kontakcie z ciałem i emocjami, z traumami rodowymi, rodzinnymi oraz procesowo. Pracuję w kontakcie indywidualnym, z parami, rodzinami, prowadzę grupy i warsztaty.
Jestem meżatką mam trójkę cudownych dzieci i kota.
Lubie podróżować, smakować życie,czuć wszystkimi zmysłami.
Pełne informacje na stronie www.centrumpsychoterapii.com 

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles