Moja siła życiowa – Warsztat wzbogacony o ustawienia systemowe

Moja siła życiowa - Warsztat wzbogacony o ustawienia systemowe

*** WARSZTAT WZBOGACONY O USTAWIENIA SYSTEMOWE***

Jak często doświadczasz braku siły życiowej? Nie masz ochoty wstać rano z łóżka i stawiać czoła obowiązkom które przynosi dzień?Nie masz energii do realizacji swoich celów i planów? Zaczynasz jakieś działanie i brakuje Ci determinacji do skończenia tego (tzw. słomiany zapał), albo w ogóle nie zaczynasz bo nie wierzysz, że możesz tego dokonać?

Paradoksalnie podczas tego warsztatu będziesz miał możliwość skontaktowania się ze swoją słabością Doświadczysz, czym tak naprawdę jest Twoja ”słabość” i będziesz mógł dowiedzieć się co lub kogo ona reprezentuje.

A co jeśli za Twoją słabością jest ukryta długo chowana wściekłość, rozpacz, bezsilność albo tęsknota bo długo nie mogłaś do mamy, taty? Długo chowany ból.
Bo nie można było wtedy, a ciało to pamięta, nie chce zapomnieć. I Ty być może tez nie…?

To warsztat dla odważnych osób bo na nim będziesz mógł poznać i zobaczyć siebie prawdziwego w kontekście swojej siły i słabości. Będziesz mógł spojrzeć na siebie z nowej perspektywy.
W trakcie różnych ćwiczeń które Ci zaproponujemy, doświadczysz tego wszystkiego. Mając taką świadomość będziesz mógł zapoczątkować zmianę w tym obszarze.

Każdy ma w sobie taką część którą akceptuje i taką której nie chce widzieć. Paradoksalnie w tej niechcianej części ukryte są nasze zasoby. Tylko akceptując wszystko to co jest w nas, możemy w pełni poczuć swoją siłę.

W trakcie spotkania dowiesz się i doświadczysz jak emocje zapisane w ciele wpływają na nasz sposób postrzegania świata i siebie samych. Poczujesz jak bliższy kontakt ze sobą i ze swoim ciałem uruchamia przepływ emocji. Czując je, powoli uwolnisz zapisane w ciele trudne doświadczenia. Pogłębisz swoje zasoby i mocne strony, co pozwoli Ci odkryć nowe możliwości realizowania swoich planów i celów życiowych.

Warsztaty są kierowane do osób które:

🍀nie czują dostępu do swojej siły życiowej,
🍀pragną skontaktować się z dawno pochowanymi emocjami,
🍀odczuwają dolegliwości somatyczne bez wyraźnej przyczyny medycznej,
🍀czują się zestresowane, zmęczone,
🍀czują się zablokowane i potrzebują impulsu do zmiany,
🍀tęsknią za energią do działania,
🍀pragną pogłębić kontakt ze sobą, swoim ciałem i z własną intuicją,
🍀pragną się rozwijać.

Poznając swoją słabość, odzyskujemy dostęp do siły.

Zapraszamy serdecznie!

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 30€ na konto bankowe: NL95 INGB 0008 7999 93
TERMIN: 29 luty (sobota) w godzinach 11:00 – 17:30 (w trakcie przewidziane są przerwy na kawę i ciasto oraz 1 godz przerwa na lunch – lunch we własnym zakresie)
MIEJSCE: Schaapskooi, Emmastraat 3, Sint Vituskerk, 1211 GS HILVERSUM (blisko głównej stacji pociągu)
INWESTYCJA: 120 €
ZAPISY I INFORMACJE:
+31 614 442 093 zofia@beyonddivisions.com
+31 652 823 335 LifeinBalanceHilversum@gmail.com

PROWADZĄCE:

Agnieszka Tarkawska-Nowak – terapeuta integratywny. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii, Certyfikat Psychoterapii Integratywnej, Certyfikat Terapeuty Uzależnień. Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera.
Pracuje w zawodzie od kilkunastu lat, zarówno w kontakcie indywidualnym jak i grupowym. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w szpitalu, poradni oraz prywatnej praktyki.
Uczestniczyła w wielu szkolenia zawodowych m.in. psychoterapia zaburzeń lękowych, depresyjnych, diagnoza kliniczna, hipnoza, bliska jest jej praca z ciałem. Obecnie uczy się Somatic Experiencing w Instytucie Terapii Psychosomatycznej. Swoją pracę systematycznie superwizuje.
Metody pracy dopasowuje indywidualnie do potrzeb klienta.
Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Lubi podróżować, gotować, smakować życie, poznawać.

Zofia Rybczak – terapeutka pracy z ciałem, terapeutka traumy metodą Somatic Experiencing (w trakcie szkolenia i certyfikacji w 3-letniej szkole Somatic Experiencing Trauma Institute International), certyfikowany Zen Coach, Art Therapy Life Coach, trenerka rozwoju osobistego i nauczycielka Vedic Art (twórczej metody odkrywania swojego potencjału i życiowego celu), podróżniczka.
Oferuje sesje indywidualne na żywo/Skype, prowadzi warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, kręgi kobiet oraz medytacje w Polsce i w Holandii. W swojej pracy łączy różne nurty pracy z ciałem i ze świadomością ciała, wykorzystuje narzędzia somatic experiencing, zen coachingu, focusingu, porozumienie bez przemocy (NVC), coachingu koaktywnego, metodę Lowen’a, podejście Diamond Approach (A.H. Almaas) i medytacje. Łączy mądrość filozofii wschodu z najnowszymi odkryciami i metodami naukowymi, tak aby klient jak najpełniej dotarł do poczucia własnej mocy i sprawczości, odnalazł spokój i harmonię w życiu. Wierzy, że każda osoba ma potencjał do wykreowania szczęśliwego, spełnionego życia.

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles