’Powrót do siebie’

warsztat rozwoju osobistego agnieszka tarkowska holandia

Zapraszamy serdecznie na warsztat rozwoju osobistego -”Powrót do siebie”.

Podczas tego warsztatu będziesz miał możliwość poznać i zobaczyć siebie prawdziwego – takiego jakim jesteś. W trakcie różnych ćwiczeń które Ci zaproponujemy, doświadczysz jak funkcjonujesz w relacji ze soba i z innymi. Mając taką świadomość będziesz mógł zapoczątkować zmianę w tym obszarze.

Każdy ma w sobie taką część którą akceptuje i taką której nie chce widzieć. Paradoksalnie w tej niechcianej części ukryte są nasze zasoby. Tylko akceptując wszystko to co jest w nas, możemy w pełni poczuć swoją siłę.

W trakcie spotkania dowiesz się i doświadczysz jak emocje zapisane w ciele wpływają na nasz sposób postrzegania świata i siebie samych. Poczujesz jak bliższy kontakt ze sobą i ze swoim ciałem uruchamia przepływ emocji. Czując je, powoli uwolnisz zapisane w ciele trudne doświadczenia. Pogłębisz swoje zasoby i mocne strony, co powoli Ci odkryć nowe sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Warsztaty są kierowane do osób które:

– pragną pogłębić kontakt ze sobą, swoim ciałem i z własną intuicją,
– mają w sobie dużo trudnych emocji, które chciałyby zrozumieć,
– nie czują dostępu do swojej siły życiowej,
– czują się zestresowane, zmęczone i tęsknią za wewnętrznym spokojem,
– czują się zablokowane i potrzebują impulsu do zmiany,
– pragną się rozwijać.

Bliski kontakt ze sobą i ze swoim ciałem jest kluczem do spełnionego życia!

Zapraszamy serdecznie!

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
TERMIN: 31 sierpnia (sobota) w godzinach 10:00 – 17:30 (w trakcie przewidziane są przerwy na kawę i ciasto oraz 1,5 godz przerwa na lunch – lunch we własnym zakresie)
MIEJSCE: Hilversum (blisko głównej stacji pociągu – dokładny adres zostanie podany w wiadomości zwrotnej po zapisaniu się na warsztat)
INWESTYCJA: 120 EURO
ZAPISY I INFORMACJE:
+31 655 262 915 zofia@beyonddivisions.com
+31 652 823 335 a.tarkawska.nowak@gmail.com

PROWADZĄCE:

Agnieszka Tarkawska-Nowak – psychoterapeuta integratywny. Pracuje w zawodzie od kilkunastu lat, zarówno w kontakcie indywidualnym jak i grupowym. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w szpitalu, poradni oraz prywatnej praktyki.
Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii, Certyfikat Psychoterapii Integratywnej, Certyfikat terapeuty uzależnień, kończy Szkołę ustawień metodą Berta Hellingera.
Uczestniczyła w wielu szkolenia zawodowych m.in. psychoterapia zaburzeń lękowych, depresyjnych, diagnoza kliniczna, hipnoza, bliska jest jej praca z ciałem. Obecnie uczy się Somatic Experiencing w Instytucie Terapii Psychosomatycznej. Swoją pracę systematycznie superwizuje.
Metody pracy dopasowuje indywidualnie do potrzeb klienta.
Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Lubi podróżować, gotować, smakować życie, poznawać.

Zofia Rybczak – terapeutka, certyfikowany Zen Coach, certyfikowany Art Therapy Life Coach, trenerka rozwoju osobistego, nauczycielka Vedic Art (twórczej metody odkrywania swojego potencjału i życiowego celu), podróżniczka. Obecnie w trakcie 3-letniej szkoły Somatic Experiencing Trauma Institute International, psychofizjologicznej metody leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu.
Oferuje sesje indywidualne na żywo/Skype, prowadzi warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, kręgi kobiet oraz medytacje w Polsce i w Holandii. W swojej pracy łączy różne nurty pracy z ciałem i ze świadomością ciała, wykorzystuje narzędzia somatic experiencing, zen coachingu, focusingu, porozumienie bez przemocy (NVC), coachingu koaktywnego, metodę Lowen’a, podejście Diamond Approach (A.H. Almaas) i medytacje. Wierzy, że każda osoba ma potencjał do wykreowania szczęśliwego, spełnionego życia.

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles