Psychoterapia indywidualna

Znajdź Swoją Drogę do Lepszego Jutra
Pomagam Ci odkryć i wykorzystać Twoją wewnętrzną siłę, byś mógł zmierzyć się z wyzwaniami życia i odnaleźć harmonię. Razem znajdziemy drogę do Twojego spokoju i samopoznania.

Psychoterapia Indywidualna Twoja Przestrzeń do Rozwoju

Często temu procesowi towarzyszy ulga i wzrost energii życiowej.

Podczas naszych spotkań w ramach terapii indywidualnej, twój komfort i bezpieczeństwo są dla mnie priorytetem. Oferuję Ci przestrzeń, gdzie będziesz mógł poczuć się widoczny i wysłuchany – miejsce, gdzie będziesz mógł skoncentrować się na sobie, swoich uczuciach, myślach, postawach oraz na tym, jak postrzegasz siebie i swoje relacje z innymi.

Kiedy warto skorzystać z terapii indywidualnej?

Terapia indywidualna jest jak mapa, która pomaga odnaleźć drogę przez zawiłości własnego wnętrza i życiowych doświadczeń do siły swojego potencjału i wewnętrznej miłośći. To przestrzeń, gdzie możesz skonfrontować się z tym, co trudne, a jednocześnie odkryć swoje siły i możliwości. Jeśli:

Kiedy psychoterapia indywidualna może NIE być właściwym wyborem?

Wybór odpowiedniego rodzaju wsparcia jest kluczowy w procesie zdrowienia i rozwoju. Psychoterapia indywidualna jest drogą, która wymaga aktywnego zaangażowania i gotowości do zmiany, a nie każdy problem czy sytuacja życiowa jest do tego najlepiej dopasowana. Przyjrzyjmy się sytuacjom, w których inne podejścia mogą być bardziej odpowiednie:

Decyzja o niekorzystaniu z psychoterapii też jest wyborem. Ważne jest, abyś czuł, że podejmowane kroki są dla Ciebie właściwe i zgodne z Twoimi potrzebami oraz wartościami. Szanuje twoją drogę do zmiany taką jaką podejmiesz.

Na szczęście w dorosłym życiu jest wybór i sprawczość. Kiedy jesteś dzieckiem w dużej mierze zależysz od otoczenia które Cię wychowuje. Teraz możesz zdecydować TY o tym co dla Ciebie najlepsze.

agnieszka psychoterapia 5

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Jak pomagam?

Sposób pracy

Mój styl pracy jest integratywny – dostosowuję metody pracy do każdej osoby. Nie przepisuję leków, lecz skupiam się na pracy z ciałem, emocjami, i procesami rodowymi. Prowadzę również sesje z parami i rodzinami, oraz warsztaty.

Jak się umówić?

Aby umówić się na sesję, najlepiej skontaktować się ze mną telefonicznie. Spotkanie trwa około godziny, podczas którego wspólnie ustalamy cele i metodę pracy.

Informacje praktyczne

  • Spotkania trwają 50 minut, zwykle raz w tygodniu.
  • W razie spóźnienia, sesja kończy się o zaplanowanej godzinie.
  • W przypadku odwołania spotkania z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem nie naliczam opłaty.
  • Cena podana w cenniku. Zobacz ceny. Płatne przelewem bankowym.

Pamiętaj

  • Jestem zarejestrowana w holenderskiej bazie firm KVK, posiadam Europejski certyfikat psychoterapii.
  • Warto sprawdzić, czy Twoje ubezpieczenie zdrowotne pokrywa koszty terapii.

Zapraszam Cię do wspólnej pracy nad Twoim rozwojem i samopoczuciem. Czekam na Ciebie, byśmy razem mogli odkryć Twoją drogę do lepszego życia.

agnieszka psychoterapia 1

Umów się na konsultacje

Czy potrzebujesz wsparcia psychoterapeutycznego? Zapraszam na bezpłatną, 15-minutową konsultację, abyśmy mogli wspólnie ocenić, jak mogę Ci pomóc. To Twoja szansa na pierwszy krok w kierunku lepszego samopoczucia.

Wypełnij krótki formularz poniżej, a ja skontaktuję się z Tobą, aby umówić nasze spotkanie.

Gdzie możemy się spotkać?

Hilversium

Hilversium 

Amsterdam

Binnenkant 24, 1011 BH Amsterdam

Urtech

Oorsprongpark 7
3581 ET Utrecht

Online

Z pośrednictwem Google Meets, Skype, Zoom, WhatsApp