Warsztat ustawień systemowych. Moja cielesność i seksualność.

warsztat rozwoju osobistego agnieszka tarkowska holandia warsztat rozwojowy

Warsztat ustawień systemowych – Poznaj bliżej swoją cielesność i seksualność.
Już w tą sobotę zapraszam na warsztat ustawieniowy tych, którzy mają odwagę popatrzeć na swoją cielesność, seksualność i otworzyć się dynamikę ukrytą w tym temacie.
Czy unikasz patrzenia na swoje nagie ciało, nie spoglądasz w lustro, gasisz światło, aby uniknąć uczucia wstydu, bólu czy obrzydzenia związanego z pewnym doświadczeniem?
Unikasz bliskości z swoim partnerką/em? A może czujesz, że tej bliskości jest za mało?
Być może jakiś dotyk otwiera nie dotykaną do tej pory traumę?
Być może chodzi wstyd przed dotykaniem siebie dla przyjemności?
Być może o Twoją orientację seksualną?
Być może o brak rozkoszy czy przyjemnośći z partnerem; partnerką?
Być może lęk przed ciąża pomimo antykoncepcji paraliżuje?
Być może doświadczyłeś przemocy seksualnej lub byłeś jej świadkiem?
Być może doświadczyłeś zdrady i teraz boisz się otworzyć na intymność w obecnej lub nowej relacji?
Tematów jest wiele,tyle ile naszych doświadczeń.

Jeżeli odpowiedź na któryś z tych pytań brzmi tak, to wiedz, że nie jesteś sam/sama!

To jak podchodzimy do naszej cielesności i seksualności często uwarunkowane przeszłością. Nie tylko naszą, ale i też naszych przodków.
Przykładowo, doświadczenia przemocy seksualnej, której doświadczyła Twoja babcia lub prababka podczas wojny, mogą wpływać na Twoje przeżywanie seksualności.
To może manifestować się w twoich zachowaniach i emocjach. Te traumatyczne przeżycia mogą blokować naturalny przepływ energii i dostęp do pełni życia w tym obszarze.
👍 Dodatkowe informacje:
To warsztat ustawień systemowych. Ustawienia pracują dla wszystkich obecnych na warsztacie nawet, jeśli nie pracujesz wprost ze swoim tematem. Osoby z grupy reprezentują ważne osoby lub aspekty problemu na który patrzysz, z którym chcesz się zmierzyć. Często rozwiązanie jest w nas, w naszej miłości, wytrwałości w patrzeniu i czuciu tego trudnego czego doświadczyli nasi bliscy i doświadczamy sami.
Jestem również psychoterapeutą, pracuje z szacunkiem do Ciebie, Twoich strategii obronnych, szanuje twoje tempo zmiany. Nie przyspieszam procesu. Nie ja za tym stoję. Chętnie potowarzyszę Ci w zmianie szanując energię, którą stwarza grupa. Służymy tam sobie nawzajem.
👍W trakcie warsztatu odbędą się między innymi:
– Ćwiczenia oddechowe oparte o wiedzę pracy z traumą wspierające proces zmiany, –Ćwiczenia wspierające kontakt z drugą osobą,
-Ćwiczenia ustawieniowe jako baza do zmiany,
-Ćwiczenia pracy z ciałem wzmacniające kontakt z czuciem swojego twojego ciała w ruchu,w muzyce,
-Bazowe informacje merytoryczne na temat pracy ustawieniowej.
To warsztat ustawień systemowych; jednak podczas jego trwania korzystam z wiedzy psychoterapeutycznej, terapii traumy i pracy z układem nerwowym, pracuje z ciałem i emocjami; bo nie chce i nie umiem już tej wiedzy i doświadczenia oddzielić.
👍Informacje praktyczne;
Warsztat odbędzie się 8 go czerwca 2023 roku w godzinach 10.00-14.00 Adres: Emmastraat 3 obok St Vitus Kerk Hilversum. Przyjedz, prosze punktualnie lub wcześniej.
Sala będzie otwarta od 9.30 Zapraszam Cię rozgość się, znajdź dla siebie przestrzeń. Możesz przynieść swój koc, poduszkę, ciepłe skarpety, wszystko czego Ci potrzeba by poczuć się komfortowo. Przyjdź w wygodnym dla siebie stroju. W trakcie warsztatów planuje dwie przerwy kawowe/herbaciane z poczęstunkiem. W razie potrzeby techniczne 5 minutowe. To miejsce w centrum wiec 2 min pieszo do pobliskich barów I restauracji. Parking jest bezpłatny, za wjazdem do Kościoła obok sali warsztatowej.
👍Zapisy I dodatkowe informacje pod nr tel. +31 652823335 lifeinbalancehilversum@gmail.com www.centrumpsychoterapii.com
Inwestycja jak za godzine sesjii indywidualnej; 80 euro,płatne przelewem bankowym; Life in balance Hilversum NL 17 ABNA 0872702367
lub aplikacją Tikkie Please could you pay me € 80,00 for „Warsztat 08.07.2023” at https://tikkie.me/pay/gp5gcmk2bpdm4aqef9mi

Zapraszam serdecznie;
Agnieszka Tarkawska-Nowak

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles