Warsztaty

W przestrzeni, gdzie nic nie musisz, a wszystko możesz...

Daj sobie czas, by odnaleźć swoją drogę do wewnętrznej harmonii i siły. W miejscu stworzonym dla Ciebie, zrozumiesz, że każda chwila zadumy nad sobą to krok ku głębszemu poznaniu i akceptacji siebie. Odkryj pełnię życia w swoim tempie, z miłością i wsparciem.

W każdym z nas drzemie nieodkryty potencjał, niezliczone możliwości i głębokie emocje.

W moich warsztatach, które tworzę i prowadzę z pasją, zapraszam Cię na podróż do wnętrza siebie.

Każdy warsztat to indywidualna kreacja, odzwierciedlenie tematu, który w danym momencie staje się moim przewodnikiem.

To nie tylko nauka i doświadczenie, ale przede wszystkim bezpieczna przestrzeń do odkrywania i akceptacji własnych emocji, ciała i ducha.

Warsztaty Rozwojowe

Warsztaty, które oferuję, są mostem do głębszego zrozumienia siebie i świata wokół nas. Zajmujemy się różnorodnymi tematami - od pracy z ciałem i emocjami po ustawienia systemowe. Każdy warsztat to unikalna podróż ku lepszemu poznaniu i akceptacji siebie. W Amsterdamie, Urtecht i Hilverserum.

Kręgi Kobiet

Kręgi kobiet to magiczna przestrzeń, gdzie możesz być sobą w otoczeniu innych inspirujących kobiet. To miejsce wymiany doświadczeń, wsparcia, wzajemnej akceptacji i głębokiej empatii. Razem tworzymy siatkę wsparcia, która pomaga nam rosnąć i rozkwitać. W Amsterdamie, Urtecht i Hilverserum

Grupowe Wsparcie

Grupy wsparcia oferują przestrzeń do dzielenia się swoimi doświadczeniami, wyzwaniami i radościami życia. W atmosferze akceptacji i zrozumienia, razem znajdujemy drogi do lepszego radzenia sobie z trudnościami, celebrowania sukcesów i budowania odporności emocjonalnej.

Podróż do Samopoznania i Wzrostu: Indywidualne Ścieżki Rozwoju

Każda osoba jest wyjątkowa i zasługuje na indywidualną ścieżkę rozwoju. 

W moich warsztatach, kręgach i grupach wsparcia, znajdziesz przestrzeń do odkrywania, rozwoju i akceptacji siebie. 

Zapraszam Cię do doświadczenia tej transformacyjnej podróży, gdzie każdy krok, nawet najmniejszy, ma swoją wartość i znaczenie. Razem odkryjemy Twoją ścieżkę do pełni życia.

Group psychotherapy. Persons sitting in circle and talking. People meeting. Psychotherapy training, business lecture or conference. Man woman support group. Young businesspeople having a meeting in the office, young businesswoman entrepreneur