Polski psychoterapeuta w Hilversum

Witam Cię w spokojnym zaciszu mojego gabinetu w Hilversum, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie i przestrzeń do pracy nad swoimi emocjami i doświadczeniami. Miejsce to zostało stworzone, aby zapewnić Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa, niezbędne do skutecznej terapii.

Dostęp do gabinetu

Gabinet mieści się przy Johan de Wittstraat 1, 1215GT Hilversum. Wejście do gabinetu znajduje się od tyłu budynku, od strony ogrodu, prowadząc do zielonych drzwi z wyraźnym oznaczeniem gabinetu, dostępnego od ulicy Van Oldenbarneveltlaan.

Spotkajmy się w Hilversum

Czekam tutaj na osoby, które poszukują wsparcia w indywidualnej terapii czy terapii par. Moja praktyka w Hilversum jest otwarta dla tych, którzy pragną zrozumieć siebie i swoje relacje z innymi, szukają pomocy w pokonywaniu życiowych trudności czy pragną pracować nad swoim rozwojem emocjonalnym i psychicznym.

Nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. W moim gabinecie w Hilversum staram się stworzyć przestrzeń, w której każdy może poczuć się wysłuchany i zrozumiany, a przede wszystkim – gdzie każdy może znaleźć wsparcie dostosowane do swoich unikalnych potrzeb.

Twoje potrzeby są najważniejsze

Rozumiem, że podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii jest ważnym i osobistym wyborem. Kiedy zdecydujesz, że to czas na spotkanie, będę gotowa, aby Cię wysłuchać i wspólnie pracować nad rozwojem Twojego dobrostanu.

agnieszka psychoterapia 5

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.