„Poprzez lęk do pełni życia”-warsztat rozwojowy pracy z ciałem, emocjami i ustawień Systemowych

agnieszka psychoterapia holandia warsztaty

Tym razem będzie o oswajaniu swoich największych lęków,przekraczaniu i uznawaniu swoich ograniczeń i codziennej pracy nad powyższymi.
Może wydawać się to nudne i żmudne albo trudne, jednak jestem przekonana,że nie ma magicznego sposobu, nawet jeśli używasz ustawień, psychoterapii, pracy z ciałem, pracy duchowej czy innej; jesli nie dołożysz do tego codziennej pracy nad soba oraz świadomośći swoich ograniczeń i nie doprawisz pokorą do życia.
To będzie warsztat bardzo życiowy i przyziemny, o tym jak patrzenie w oczy swoim największym lękom zmienia i jak jednocześnie wymaga stawiania sie do pracy nad starymi strategiami na co dzień.
Powiem tylko, że jednym z najdotkliwszych lęków z jakim się mierze od zawsze, jest lęk przed zimnem. Również tym emocjonalnym. Manifestował on się na rózne sposoby szczególnie w relacjach. Wiele lat pracy zajęło mi ogrzanie się i pozwolenie się na ogrzanie miłością od ludzi. Ostatnio dosłownie mierze się z przyjemnośćia swobodnego doświadczania chłodu podczas zimnych pryszniców i morsowania w pobliskim jeziorku. To moje poczatki przyjazni z zimnem w takiej formie. W rzeczywistości to droga do przyjęcia w całości zycia z jego ograniczeniami, z którymi mierzyłam się jako dziecko. Jestem ogromnie wdzięczna, że na swojej drodze spotkałam wiele cudonych osób, które ogrzały mnie bądż poprowadziły w strone zimna.

A Ty z jakim lękiem się mierzysz by żyć pełnią swojego potencjału?

Żauważ; czasami nasze lęki mają charkter przewrotny i przyjmują formę na przykład taką;

Boję się sukcesu…..
Boję się dobrej, szczęśliwej relacji….
Boję się zarabiać dużo pieniedzy….
Boję się być szczupły, wysportowany….
Boję się brać dobro od ludzi….
Boję się być kochany…
Boję się być spełniony …
Boję się odpoczywać…..
Boję się być z ludzmi blisko….

….i one wszystkie na prawde mają sens bo pokazują twoją i Twojej rodziny historie.
Chętnie popatrze tam razem z Tobą.

👍 Dodatkowe informacje:
To również warsztat ustawień systemowych. Pracuje z traumą transgeneracyjną, która wpływa na nasze życia. (Ponieważ to szeroki temat i odsyłam zaciekawionych np do lektury „Nie zaczęło się od ciebie” Marka Wołyna lub książek Hellingera.
Ustawienia pracują dla wszystkich obecnych na warsztacie nawet, jeśli nie pracujesz wprost ze swoim tematem. Osoby z grupy reprezentują ważne osoby lub aspekty problemu na który patrzysz, z którym chcesz się zmierzyć. Często rozwiązanie jest w nas, w naszej miłości, wytrwałości w patrzeniu i czuciu tego trudnego czego doświadczyli nasi bliscy i doświadczamy sami.
Jestem również psychoterapeutą, pracuje z szacunkiem do Ciebie, Twoich strategii obronnych, szanuje twoje tempo zmiany. Nie przyspieszam procesu. Nie ja za tym stoję. Chętnie potowarzyszę Ci w zmianie szanując energię, którą stwarza grupa. Służymy tam sobie nawzajem.

👍W trakcie warsztatu odbędą się między innymi:

– Ćwiczenia oddechowe oparte o wiedzę pracy z traumą wspierające proces zmiany,
–Ćwiczenia wspierające kontakt z drugą osobą,
-Ćwiczenia ustawieniowe jako baza do zmiany,
-Ćwiczenia pracy z ciałem wzmacniające kontakt z czuciem swojego twojego ciała w ruchu,w muzyce,
-Bazowe informacje merytoryczne na temat pracy ustawieniowej.

To warsztat ustawień systemowych; jednak podczas jego trwania korzystam z wiedzy psychoterapeutycznej, terapii traumy i pracy z układem nerwowym, pracuje z ciałem i emocjami; bo nie chce i nie umiem już tej wiedzy i doświadczenia oddzielić.

👍Informacje praktyczne;

Warsztat odbędzie się 25 go listopada 2023 roku w godzinach 13.00-18.00 Adres: Emmastraat 3 obok St Vitus Kerk Hilversum. Przyjedz, prosze punktualnie lub wcześniej.
Sala będzie otwarta od 12.30. Zapraszam Cię rozgość się, znajdź dla siebie przestrzeń. Możesz przynieść swój koc, poduszkę, ciepłe skarpety, wszystko czego Ci potrzeba by poczuć się komfortowo. Przyjdź w wygodnym dla siebie stroju. W trakcie warsztatów planuje dwie przerwy kawowe/herbaciane z poczęstunkiem. W razie potrzeby techniczne 5 minutowe. To miejsce w centrum; wiec 2 min pieszo do pobliskich barów I restauracji. Parking jest bezpłatny, za wjazdem do Kościoła obok sali warsztatowej.

👍Zapisy I dodatkowe informacje do 23 listopada pod nr tel. +31 652823335 lifeinbalancehilversum@gmail.com
www.centrumpsychoterapii.com
Inwestycja 135 euro płatne przelewem bankowym; Life in balance Hilversum NL 17 ABNA 0872702367

A na warsztaty pt „Przez lęk do pełni życia” zapraszam w Hilversum w „naszej salce” 25 go od 13.00 do 18.00.
Zapraszam serdecznie;
Agnieszka

Udostępnij

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Agnieszka Tarkawska-Nowak​

Psychoterapuetka, praktyk SE, NARM i ustawień systemowych.

Recommended articles